Yazılım

Yazılım


Yazılımcı firma olarak; müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin başında, özel yazılım projeleri gelmektedir. Müşterilerini iş ortağı olarak gören Bor Bilişim, yazılım sektöründe bir çok başarılı proje gerçekleştirmiştir.

Özel Proje çalışmaları dışında; işletim sistemleri, işletme ve ofis yazılımları, ticari yazılımlar, güvenlik duvarı yazılımları, yedekleme yazılımları, antivirüs yazılımları gibi bir çok yazılımın satışını ve kurulumunu yapmaktayız.

Acronis NEDİR?

Acronis, 145 ülkede 500.000+’i iş ortağı olmak üzere 5.000.000 üzeri kullanıcıya ulaşan bir veri yedekleme şirketidir. Portföyünde birçok ev ve iş kullanıcısına hitap eden ürünler bulundurmakla beraber dünya çapındaki iş ortaklarıyla da kaliteli ürün ve hizmetlerini her kıtada sergilemektedir. Peki Acronis’in en çok aranan ve merak edilen ürünlerinden biri olan Acronis Cloud Backup nedir? Ne işe yarar? Ve hangi kullanıcılara hitap eder?

Acronis Cloud Backup NEDİR?

Acronis Cloud Backup ürünü, genel olarak herhangi bir Acronis Backup yada Acronis Backup Advanced ürününü güçlü bir hibrid bulut yedekleme çözümü halinde sunan, kullanımı kolay bir bulut yedek depolama aboneliğidir.

Her zaman, her yerde, herhangi bir veri yada herhangi bir sistem için güvenli ve ölçeklenebilir yedekleme sistemidir.

Herhangi bir işletim sistemi için Acronis yedekleme ürünü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde yerel ve yer dışında bulut yedekleme gerçekleştirebilirsiniz. Acronis Cloud’a her türlü bilgiyi  (ev ortamınızdaki kişisel bilgilerinizi, ofis ortamınızdaki ortak sunucu bilgilerini vb.) yedekleyebilirsiniz.

Yani bu cümleden şunu net bir şekilde anlayabilirsiniz; Acronis Cloud Backup dosyaları, klasörleri veya tüm sistemi hızlı ve kolay bir şekilde geri döndürmenizi sağlayan bir bulut yedekleme çözümüdür.

Acronis Cloud Backup ile kesintisiz bir şekilde hem yerel hem de güvenli off-site yedeklerini kolay adımlarla, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede aldığınız yedeklerden ister bir dosyayı olsun ister sistemin tamamını istediğiniz anda kolay bir şekilde geri dönebilirsiniz. Acronis Cloud Backup ile alınan yedekler incremental olarak yedeklenir. Yani  bir tam sistem yedeği aldıktan sonraki alınan yedeklerde sedece o tarihten sonra yapılan değişiklikler alınmaktadır. Bu sayede alınan yedekler hızlı ve sisteminizi yormadan küçük parçalar halinde buluta veya local stroge’a alınmaktadır.

Acronis Cloud Backup KİMLERE ÖNERİLİR?

Acronis Cloud Backup, 1 çalışandan 1000’lerce çalışanı olan şirketlere, evindeki kişisel arşivini yedeklemek isteyenlere önerilmektedir.

 

actfax ile ilgili görsel sonucu

fins
Elektronik Faks Sistemi
Actfax “yazdır” diyebildğiniz veya “e-postanızı” kullanabildiğiniz her platformdan faks göndermenizi sağlayan bir faks yazılımıdır. Gelen faksların ise bir faks sunucusuna gelmesini ve buradan ilgili kişilere dağıtılmasını sağlar.
E-mail ile faks
Foip desteği
Antetli kullanımı
Detaylı raporlama
Toplu mutabakat
Otomatik toplu faks
Gelişmiş tel. rehberi
Yetkilendirme
Faks üzerinde değişiklik
Yazılım ile entegrasyon
Ömür boyu depolama
Otomatik yönlendirme
fins

 

 

 

 

Parmak izi okuma sistemi; personel takip, parmak izi le geçiş, yemekhane ve üye takip sistemleri başta olmak üzere birçok kategoride kullanılmakta olup en yaygın kullanım alanı personel parmak izi okuma sistemleridir. Peki, personel parmak izi okuma sistemi nasıl çalışır? Personellerin giriş ve çıkış yaptığı bir duvara yahut turnike sistemi üzerine parmak izi okuma cihazı monte edilir. Personellerin parmak izleri parmak izi okuyucuya tanıtılır.

Personeller daha sonradan tanıtılmış parmak izlerini okuttuklarında parmak izi okuma cihazı, okutulan parmak izlerini hafızasına alır ve istenildiği zaman parmak izi okuma sistemi programına gönderir. Parmak izi okuma sistemi yazılımında hangi personelin saat kaçta girdiği kaçta çıktığı erken çıkan yahut geç kalanların kim olduğu görülebildiği gibi sistem maaşları da hazırlayarak çalışan işçi ve personellere ay sonundaki net ödenecek maaşı hesaplar.